Pronájem podlahové troj-páky Carpigiani XVL 3 P Classic

Kauce 120.000 Kč
Při platbě nájmu předem kauce pouze 20.000 Kč

DÉLKA PRONÁJMU
Zmrzlinová zařízení pronajímáme obvykle na 4-6 měsíců (v sezónně) nebo zvýhodněně celoročně. 

SERVIS
V ceně pronájmu je dodání a instalace zařízení, školení obsluhy a náhradní sada těsnění a generální (po sezónní sanitace). Zmrzlinový stroj pronajímáme zcela vyčištěný a připravený k okamžitému použití. V čistém stavu požadujeme zpětné převzetí stroje po skončení pronájmu. Případné poruchy, hlášené telefonicky nebo emailem, vyřizujeme zpravidla do 48 hodin od jejich nahlášení.

23 900 Kč / měsíc 28 919 Kč včetně DPH
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 332
Pronájem podlahové troj-páky Carpigiani XVL 3 P Classic
Sevis
Servis zmrzlinových strojů
do 48 hodin v pracovním týdnu
Praktické balení
Praktické přepravní balení
10ks směsí v jednom balení
Doručení
Doručení do 3 pracovních dnů
na jakékoliv místo v ČR

Detailní popis produktu

Tří-pákový, italský vzduchem chlazený stroj na výrobu prémiové, české točeného gelata vyvinuté tradiční, řemeslnou metodou pod značkou PURO Gelato Express, je vysoce výkonný výrobník na 2 druhy zmrzliny + mix s čerpadlem ve stojatém provedení na kolečkách.

Hodinová produkce všestranného zařízení je 47 kg, tedy.. 630 porcí. Uspokojí všechny potřeby zákazníků, a to nabídkou široké škály produktů, jakými jsou točená zmrzlina, mražený jogurt nebo ovocné sorbety. K dispozici jsou vodou chlazené a vzduchem chlazené verze.

Díky vestavěné auto-pasterizaci umožňuje zmrzlinovač mycí cyklus až po 42  dnech, nicméně… nenáročnost mycí údržby (méně jak 45 minut), jak můžete shlédnout na našem videu ZDE, vymytí a desinfekce, nejen troj-páky, doporučujeme alespoň jedenkrát za dva týdny. Gastro provozy jsou zvyklé i na mnohem kratší intervaly.

Zmrzlinový stroj zahřívá ty části zařízení, které jsou v přímém kontaktu s produktem (zmrzlinovou směsí) a tím je (obvykle v noci) sanituje. Taková technologie přináší nejen komfort pro obsluhu, ale… šetří čas a peníze. 

Pověst Carpigiani, pro nejjemnější a nejkrémovější zmrzlinu na trhu, přímo tento výkonný a všestranný model dokazuje. Volitelný násypkový mixér pojme jakýkoli typ směsi s vysokým obsahem pevných látek nebo vody. Nezávislé válce umožňují vypnutí jedné strany, což šetří energii, především mimo sezónu. 

Provoz

Doporučená (minimální) cena jedné porce 75g: 50 Kč vč. DPH
Průměrná cena jedné porce 75g směsi PURO Gelato Express: 13,77 Kč bez DPH
Rentabilita sezónního provozu od 96 porcí/ den (vč. nákladů na pronájem stánku/ 20.000 Kč bez DPH a nákladů na personál/ 40.000 Kč

Produkový list

XVL 3 classic CZ

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zmrzlinové stroje
Záruka: 1 rok
Produkce: na 2 druhy zmrzliny + mix
Hodinová produkce: 630 porcí
Kapacita vany: 13l + 13l, až 286 porcí
Kapacita válce: 1,7l
Příkon: 5 kW
Jištění: 16 A
Elektrika: 400/ 50/ 3
Chlazení: voda/ vzduch
Chladivo: R452
Rozměry: 50 x 93 x 160,5 cm
Hmotnost: 310 kg

Carpigiani XVL 3 P Classic