PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Zmrzlina U Čápa v trutnovském okrese

Když ho miluješ, není co řešit. Vypůjčený slogan patří lásce (rodiny Šiňorových) k něčemu čistému, k něčemu 100% přírodnímu, k něčemu, co je bezlepkové, bez aromat, bez konzervantů a bez barviv. Lásce k PURU zakladatelky gelaterie Ludmily Abrhám, lásce k PURO Gelato Express - točenému gelatu.

Mladé Buky: GELATOMAT má tu hrdou radost (a náš ředitel, Tomáš Bek, obzvlášť... jakožto pyšný Hradečan), že vůbec první prodejní kiosek v královehradeckém kraji patří místu, které dobře známe. Místu nedaleko fascinujícího Trutnova, místu, kde horizont hor je předobrazem pohádek z Krkonoš, pohádek o Trautenberkovi, hajném, Anči a Kubovi a místu, které označovalo (pravděpodobně) osadu uprostřed mladého bukového lesa, který se na svazích Krkonoš původně rozléhal a jehož zbytky dodnes nalezneme v pralese na RýchoráchA právě v kontrastu i kontextu historie Mladých Buků je více jak symbolické, že směsi točeného gelata (celý sortiment hledejte ZDE) bude vozit stále Mladý Bek :))

Kdo točí, má za tři. Za tři příchutě. Vyzkoušejte U Čápa hit léta (1) Mango bez cukru nebo (2) indonéskou Vanilku nebo (3) MIX obého.