PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Servis a údržba strojů? Spoléháme se na EISKON

Vnímáme dva stejně důležité, rovnocenné a pro náš business podstatné světy. První... svět točeného gelata, jeho kvality, progresivního vývoje a přirozeného chtíče se zlepšovat a rozvíjet produktové řady, ve kterém spoléháme na PURO Gelato a druhý... svět zmrzlinových strojů, jejich spolehlivost, dostupnost náhradních dílů a reakční doby v případě potřeby servisního zásahu. V tomto segmentu důvěřujeme brněnské společnosti EISKON s.r.o.

V EISKONU a především, v jeho obchodním řediteli a jednateli, Petru Špičkovi, jsme našli opravdového obchodně-servisního partnera, rádce a výsostného profesionála v oboru. Naše společnost, GELATOMAT s.r.o., jako začínající, progresivní prodejce zmrzlinové směsi značky PURO Gelato Express, k jejíž výrobě je nezbytné pořízení zařízení portfolia dovozce EISKON s.r.o., v prvním roce obchodního provozu, nakoupila a umístila již více jak deset zmrzlinových zařízení. A s EISKONEM máme smělé plány především pro sezónu 2023-2024.

O EISKON spol.  s r.o.

Od roku 1995 přední dodavatel a servisní garant vybavení (vč. projektu) kaváren, cukráren a gastronomických zařízení. Nabízí širokou škálu zmrzlinových strojů, chladících a mrazících vitrín a skříní, tempírek čokolády, směsí pro výrobu zmrzlin a zákusků, barových doplňků a gastro vybavení.

Na českém trhu je oficiálním zastoupením řady renomovaných značek, mj. Carpigiani, ISA, OrionIFI, TeknaFriulinox, Pomati, MEC 3, Framec ad.