PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Samoobslužný podavač kelímků

Když před více jak pětadvaceti lety maturoval, výkonný ředitel Tomáš Bek, z AUTOMATIZACE a tento technický obor jej provázel středoškolským studiem netušil, jak velký význam bude mít o čtvrtstoletí později v GEALATO.MATU.

Účel automatizace 

Samočinný řídící systém, jehož cílem je nahrazení člověka v průběhu vykonávání činnosti za účelem šetření prostředků (zejména mzda) a zbavení se rutinních úkolů.

Co je robotizace?

Definice naší, gelatové budoucnosti, kterou lze chápat jako samostatně, resp. automaticky vykonávanou činnost s užitím robota (v našem případě automatického zmrzlinového stroje), která probíhá podle předem stanoveného postupu, u kterého se pracovní takt nepřetržitě opakuje. Tedy do doby, než mu dojde "palivo" - směs točeného gelata.

Vize 2025

Usilujeme o strategická jednání s italským výrobcem zmrzlinových strojů Carpigiani ve smyslu vývoje a realizace kompaktního, exteriérového zařízení (220V) na dva gelatové druhy + mix s vestavěným automatickým, elektronickým podavačem kelímků a zásobníkem na ubrousky a lžičky určeného k výhradní obchodní samoobsluze.