PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Už dnes! PURO Gelato Express v Karibiku

Malý krok pro člověka, velký krok pro český zmrzlinový svět. Zapamatujme si: PURO Gelato Express, prostřednictvím rozvíjející se franchisy PURO Gelato Aruba, bylo pro jihoamerický svět, "natočeno" a prvním zákazníkům prodáno dne 8.10.2023 ve 12:38 místního času v Karibiku, na ostrově Aruba, poblíž překrásné pláži Arashi.

Tak, jak jsme mnohokrát v článcích i na sociálních sítích opatrně a s velkou pokorou prezentovali, dnes pyšně do světa křičíme, a to téměř 8tis. km od Češka vzdáleně, We did it!

Karibská Aruba je ideálním expanzním startérem pro "oplodnění" okolních ostrovů, části jižního kontinentu a východního, slunného pobřeží USA, především Miami a dále na sever... Kanady - lokací u Niagarských vodopádů.

Máme skvělý a jedinečný produkt, v Česku osvědčené, infrastrukturované postupy, obchodní zkušenosti, tah na branku a společně.s našimi partnery, odhodlanou urputnost dosáhnou velkých cílů.

Blízké plány

Jeden stroj expanzi nečiní, proto... další zařízení na express gelato očekáváme koncem tohoto roku a na přelomu ledna a února pak kompletní vybavení výrobny pro řemeslnou, kopečkovou zmrzlinu, čímž bude naplněno franchisového poselství. Nutné legislativní kroky řídíme na denní bázi. Vývoz, obzvláště zmrzlinových směsí, vyžaduje trpělivost a spoustu, spoustu papírů.