PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla Praha

Vážení cestovatelé, rodinní dovolenkáři i zahraniční turisté. Společně máme tu obrovskou a přitom stále pokornou čest, od 1. června 2023, tedy... již skvělých deset dnů, "samo-točit", prostřednictvím dvou námi Letišti Václava Havla Praha pronajatých, bez-oblsušných, automatických zmrzlinových strojů značky Carpigiani dodavatele EISKON s.r.o. a VÁS... zákazníků, v prostorách Restaurace Runway (veřejná i neveřejná část), řemeslné PURO Gelato Express.

Čokoládové, Vanilkové, Pistáciové, nebo sorbetové Mango, Jahoda, Rybíz... taková a mnohá další gelata si můžete sami "natočit" v letištní restauraci Runway, a to nejen před odletem k odpočinkové dovolené, ale.. vychutnat si je též při vyhlídkovém posezení, vždy od dubna do října, na veřejné terase a neopakovatelných pohledech na majestátní "tělesa" letadel.

Restauraci Runway naleznete v Terminálu 1 jak ve veřejné části v 1. patře příletové haly, tak v tranzitní části, kam vás navedou ukazatele FOOD COURTModerní a samoobslužná Restaurace Runway (s přípravou až 2tis. jídel den) vás přivítá v letištním designu. V denní nabídce naleznete pestrý výběr z více než deseti kvalitních jídel české i mezinárodní kuchyně, nezapomenuto není ani na nabídku dětského menu nebo svačiny AeroSnack (na cestu do letadla) vč. bohaté nabídky domácích zákusků a kávy.

A teď to nejdůležitější: Restaurace Runway je pto Vás otevřena NON STOP - 24/7.

Fotogalerie