PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Z Liběchova až do Ho Či Minova města

Značka řemeslně vyráběné směsi točené zmrzliny PURO GELATO Express, prostřednictvím společnosti GELATOMAT s.r.o., připravuje premiérovou, mezinárodní prezentaci s ochutnávku. Jako první zahraniční destinaci (vyjma blízkého Slovenska a Polska) zvolila téměř stamiliónový Vietnam, konkrétně jih země, nedaleko delty řeky Mekong – Ho Či Minovo Město.

Tato patnáctá nejlidnatější země světa představuje, pro PURO Gelato Express, vstupní bránu na atraktivní asijský trh. Již v roce 1986 zahájil Vietnam řadu ekonomických a především politických reforem, které umožnily rozvoj soukromého podnikání a integraci do světové ekonomiky.

Distribuci a především prodej české zmrzlinové směsi očekáváme, po nabytí všech potřebných vývozních povolení a kontrol, výhradně prostřednictvím lokálních, malých a středních podnikatelů. GELATO.MAT se tak stane podnikajícím subjektem ve Vietnamu ve formě zahraniční dodavatele.

Zda se nám, jakožto licencovanému výrobci a Master-franchisantovi konceptu PURO GELATO, podaří zapůsobit na vietnamského zákazníka, např. naší prémiovou a výjimečnou pistáciovou, budeme vědět již 17.4.2023. Připravujeme reportáž.

A aby výzev začátku jara nebylo málo, hned o měsíc později, v květnu, organizujeme prezentaci ochutnávky v Torontu – v Kanadě.