PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

GELATO.MAT zapustil kořeny také v sousedské Bratislavě

My se práce nebojíme! Kolikrát musí člověk opakovat stále jednu a tu samou činnost, aby se stal opravdu dobrým? Sedmkrát? Ne sedmdesát sedmkrát. A s utěrkou přes rameno - nejlépe!

Zkušenost lze vypěstovat pouze praxí, zvykem a železnou opakovatelností a především - trpělivosti. Proto zmrzlinové stroje v provozu PURO Gelato čistí náš ředitel a jednatel Tomáš Bek. Proč? Protože ho to prostě baví! 

Základní vstupní školení obsluhy a taktiku čištění zmrzlinového stroje (jedno-páky Crpigiani 161) pro tým našeho partnera v Bratislavě proto přijal zcela automaticky. Jak jinak.

Bratislavské ambice

My v GELATO.MATu věříme v jednoznačný obchodní úspěch. Hlavní město, našeho milovaného souseda, pozná v nulté sezóně nepopsatelnou kvalitu čistého sorbetu a smetanového točeláta. Jsme velmi rádi, že jsme získali silného, obchodně a prozákaznicky orientovaného partnera pro budování (v tomto segmentu) silného trhu. V Praze mu budeme oporou a pomocníkem.

"Mango a pistácie značky PURO Gelato Express z pera Ludmily Abrhám představují vrchol zmrzlinové gastronomie. Za posledních 8 měsíců jsem procestoval 10 evropských zemí, abych poznával, pozoroval a učil se vnímat chutě. Neexistuje větší radost z businessu než z takového, u kterého se trvale usmíváte. Při vyjednávání, při výrobě, při prodeji i při lízaní samotném"... řekl na kvartálním hodnotícím meetingu Tomáš Bek.