PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Poutavé zmrzlinové stroje Carpigiani v PURO designu

Pronajměte si naše stroje, jedno-páku nebo bez-obslužný stroj značky Carpigiani a my Vám jej přivezeme v originálním, zmrzlinářsky vyhlížející designu konceptu PURO Gelato Express

Upoutejte a překvapte své zákazníky až deseti druhy „točeláta“ – točenou zmrzlinou s ojedinělou a v Česku výjimečnou kvalitou řemeslného gelata, v originálním, kostičkovaném designu konceptu PURO. 

Chcete-li prodávat naše točeláto (točenou zmrzlinu) ve Vašich barvách a ve Vašem vlastním konceptu, navrhneme vhodný design pro u nás zakoupený zmrzlinový stroj a zajistíme profesionální instalaci designové fólie.

O zmrzlinových stojích Carpigiani

Carpigiani je italská společnost se sídlem nedaleko Bologně, založena roku 1944 bratry Brutem a Poeriem Carlem Carpigianiovými. Specializuje se na výrobu zmrzlinových strojů s 35% podílem na celosvětovém trhu, který zahrnuje jak stroje na výrobu italského řemeslného gelata, tak i stroje na výrobu točené zmrzliny, námi nazývané jako „točeláto“.

Bratři Carpigianiovi vyrobili a patentovali svůj první stroj na výrobu gelato koncem druhé světové války, tehdy pojmenovaný jako „Autogelatiera“, a to díky chytrému šlehání, míchání vzduchu a zmrzlinové směsi během samotného procesu výroby zmrzliny. 

Technologický růst (o dvacet let později) přinesl v té době rodině a značce Carpigianinevídané celosvětové prvenství ve vývoji a výrobě zmrzlinových strojů. Dnes má společnost pobočky ve Francii, Německu, Nizozemsku, Spojeném království, Spojených státech, Japonsku, Číně, Singapuru, Rusku a v Jižní Americe.

V roce 2003 byla založena Univerzita Carpigiani Gelato, odborná škola pro výrobu řemeslného gelato, která se etablovala v dnes největší a nejprestižnější školu gelata na světě. Absloventkou je i majitelka a zakladatelka konceptu PURO Gelato paní Ludmila Abrhám.