PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

GELATO.MAT na Florenci v nádražní Hale 1

GELATO.MAT, po dvou měsících provozu na Letišti Václava Havla a třech týdnech v Aquapalace Čestlice, přidává další významnou spolupráci, tentokrát s partnerem JPServis, a.s., při pilotním projektu v rámci českých, autobusových a vlakových nádraží, na Florenci - v Hale 1.

SLUNCE, SENO, MANGO

Jsme nadšení a hrdí zároveň. PONTtoGO, prostřednictvím (námi) pronajatého automatického zmrzlinového zařízení Carpigiani 241 SA P SP poskytuje svým zákazníkům rozšířené, zmrzlinové obzory intuitivní samo-obsluhou s velmi rychlou produkcí. Od myšlenky po první ochutnání Mangového sorbentu je zapotřebí pouze 15 vteřin.

ServisBox GELATO.MAT doznal evoluční změnu 2.0, jakou je upravená grafika a... především... užší a kratší konstrukce s jedním podavačem kelímku (zásoba pro 50 porcí) a lépe implementovaným zásobníkem na lžičky a ubrousky.

GELTO.MAT nabízí výhradní transakce bankovní kartou nebo chytrým telefonem (sledované on-line), stali jsme se první společností, která vyvinula, pro moderní provoz, spojení terminálu Nayax s italským zmrzlinovým zařízením.

 

a14f0139-1b50-48e0-bdf3-c1de2659c7e9