PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

GELATO.MAT ft. PURO GELATO v Aquapalace Čestlice

Čtyři měsíce vývoje... technického i designového. Koordinace sedmi vyspělých společností, jedenácti inženýrů... i zahraničních. To vše pro jeden velký a přitom stále společensky významný cíl.

GELATOMAT s.r.o. je jedinou českou společností, která koncepčně prodává, pronajímá nebo se sama podílí na investicích a provozu bezobslužných automatů na točenou zmrzlinu výhradně v kooperaci s výrobní společností Ludmily Abrhám a prémiovou značkou točené zmrzliny PURO Gelato Express, zástupcem italského výrobce zmrzlinových strojů Carpigiani - EISKON s.r.o., Petrem Špičkou a s osobním, projektově-výkonným dohledem ředitele společnosti, Tomáše Beka.

18. červenec 2023 jako významný zmrzlinový milník tohoto roku? Kráčíme s pokorou, ale rozhodně. Obezřetně k udržitelnosti a s maximálním zájmem o zákazníka a jeho zmrzlinový zážitek. Vždyť 300 prodaných porcí za první dva dny provozu, v jednom z největších aquacenter v Česku (Aquapalace Čestlice), je více než malou odpovědností ke všem, kteří se na vývoji i provozu podíleli a dále podílet budou. Touto cestou děkujeme všem, dobrá práce! To podstatné nás ale čeká, jsme stále na samém začátku autonomní cesty.

Na shodném čipovém systému "pracuje" dalších dvacet vodních světů v Česku, a právě tam směřujeme. Už zítra nebo v roce 2024.

 GELATO.MAT jako významný světový koncept/ značka?

Naše cíle nejsou malé, nejsou ale nezdolatelné. Úspěch stojí a padá na trvalé kvalitě řemeslného točeného gelata (PURO Gelato Express), přátelské obsluze zařízení, přívětivém přístupu všech uvnitř a okolo konceptu GELATO.MAT. Společně tvoříme významný obchodní celek, a tak je tomu v životě... ten je tak silný jako jeho nejslabší článek.

DESIGN konceptu 

Už dnes pracujeme na vývoji označeném jako GM 2.0, tedy "obalu" bezobslužného automatu Carpigiani s nástavbou pro prezentaci reálné, skutečné podoby točeného gelata doplněnou o pulsující LED (světelnou) vizualizaci loga PURO GELATO Express.

K prémiové točené zmrzlině, prémiový koncept. Bez kompromisů.

  

Fotogalerie  

3e87996c-a18e-4ae8-8965-302d16232dff   6aaee595-67fb-487e-90e4-1502d41010ec