PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Desítky spokojených odběratelů galatové směsi PURO Express

Začátek nové zmrzlinové sezóny přináší změny starých pořádků. Na trh vstoupila česká, originální, prémiová značka směsi točeného gelata, vyvinuta tradiční řemeslnou metodou ve spolupráci s konceptem PURO Gelato a s osobním dohledem majitelky… Ludmily Abrhám, prostřednictvím výhradního distributora - GELATOMAT s.r.o.
 

PURO Gelato Express je vyrobeno z opravdových surovin a je 100% přírodní. Nepoužíváme žádná barviva, chemické stabilizátory a zahušťovadla nebo jakákoliv aromata. Opravdové ořechy, vanilka a ovoce je tajemství naší výjimečné chuti.

Kdo chce dělat tu nejlepší točenou zmrzlinu, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní „PURO“ produkty, pochází pouze od osvědčených a prověřených českých dodavatelů z našeho regionu a blízkého okolí. Gelatové směsi vyrábíme z přesvědčení, naše vášeň je motorem pro naše nápady, jejich vývoj a následné ruční zpracování. Vyrábíme tu nejpřírodnější směs pro točené gelato v Česku, a to bez jakýkoliv kompromisů. Každé balení směsi a každá šarže, která opouští výrobnu, tento náš přísný závazek v detailu splňuje.

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny prostřednictvím solárních panelů a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny suroviny, vyjma těch, které si umíme vypěstovat sami, nakupujeme za udržitelné ceny od prověřených dodavatelů.

Naše prémiová směs pro točenou zmrzlinu je připravována ruční metodou s velkou vášní, láskou a věnovaným časem. Ve výrobní manufaktuře pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a garantovanou firemní filozofií.

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání prémiové gelátové směsi jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce zaujetí pro detail jsou vždy v popředí. Výsledkem je to nejlepší točené geláto ve Vašem okolí.

Staňte se našimi odběrateli a získejte jedinečný produkt pro Vaše spokojené zákazníky, kteří se k Vám budou trvale vracet. Ruku na to!

Vše informací na telefonním čísle +420 737 697 600 nebo e-mailu tomas@gelatomat.cz