PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

Samo-obslužný GELATO.MAT v multifunkčním "pultu"

Stejně tak, jak se námi inspiroval svět při osazení SELF zmrzlinového stroje platebním terminálem (GELATO.MAT byl průkopníkem aplikace plateb kreditními kartami, chytrými telefony, čipy apod.), tak se i my inspirujeme moderním a multifunkčním pojetím takového samo-obslužného stroje vč. aplikace uživatelsky snadné dostupnosti obalového materiálu a doplňkových přísad.

Projekt, který si GELATO.MAT vytyčil již v roce 2021 jako stěžejní, nosný podnikatelský program, tedy prodej prémiové a exkluzivní zmrzliny (točeného, řemeslného gelata) partnerského konceptu PURO GELATO prostřednictvím samo-obslužných zmrzlinových strojů, dozná - v průběhu léta 2023, plánované "pultové" vizibility. Vývoj je v plném proudu.

Již dnes se odpovědně připravujeme na sezónní prodej období duben až září 2024, proto již v srpnu letošního roku oficiálně představíme jedinečný GELATO.MAT, model SELF zmrzlinového zařízení vč. nadčasového designu. Inteligentní stroje naleznou uplatnění především v prostorách čerpacích stanic, samo-obslužných restaurací, prázdninových resortech, aquaparcích, nádražních halách apod.

Vyjma svépomocné obsluhy produkce získá zákazník rozšířenou možnost dochucení a dozdobení točeného gelata.