PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

A Serb, a Canadian, an American and a Czech met

Tak nezačíná egoistický vtip o přetahované čtyř národností o tom, kdo má větší... schopnosti. Toto je skutečná "karibská jízda"... realita a milník roku 2023, ze kterého se společně těšíme.

Jeden má talent na vyjednávání, druhý nezbytné obchodní konexe a další dobře zpívá... zkrátka... potkali se na Arubě čtyři různí, vlivní chlapy a... pro GELATO.MAT naskytla se jedinečná obchodní příležitost, naučit jižní a střední Ameriku porozumět českému, točenému gelatu, sdílet a budovat trvalé hodnoty brandu PURO a osídlit Karibik zmrzlinou Ludmily Abrhám.

F-LEARNING

Znamená nutnou fyzickou účast ambasadora značky... a denní, dohledný trénink, převážně jihoamerického personálu (zmrzlinovo-strojní rozborka/ sborka) a předávání obsahu příběhu, který není legendou.

PURO ušlo, na cestě řemeslné, kopečkové zmrzliny, významnou a nevídanou etapou dnes již etablovaného, silného českého zmrzlinového brandu. Spojení značky PURO s tradiční točenou zmrzlinou, prostřednictvím obchodního sblížení majitelky konceptu a CEO GELATO.MAT, Tomáše Beka a především nástrojů automatických zmrzlinových strojů, (investičním vstupem kapitálově silného partnera), se během roku rozrostlo v samostatnou divizi Express, přes více jak dvacet významných, prémiových odběratelů, až po cestu na celoročně letní Arubu.

11 měsíců od myšlenky k realizaci.  Ať se daří a chutná!