PURO Gelato Express na Letišti Václava Havla

100.000 prodaných porcí zmrzliny. Milník překonán

Dosáhli jsme plánovaného obchodního cíle. Dnes (dopoledne) byla prodána sto tisícá porce gelata/ zmrzliny a směle kráčíme pokořit další velehory, nejen v Česku.

Významný milník GELATO.MATU se podařilo splnit prostřednictvím stabilních, více jak patnácti partnerů a především, prostřednictvím výrobce řemeslného, kopečkového a express gelata, paní Abrhám a jejího týmu. Každému zvlášť i jako kolektivu - děkujeme.

Na prahu konce sezóny se sluší upřímným srdcem poděkovat všem, kteří se na druhém ročníku naší společnosti podíleli. Milníku by nebylo možné dosáhnout bez investic do výrobníků zmrzliny, strojů Carpigiani a příkladné, dodavatelské a servisní práce společnosti Eiskon spol. s r.o., jejímž jsme výhradním partnerem v segmentu automatických zmrzlinových strojů. Zvláštní poděkování patří panu Špičkoví, obchodnímu řediteli a jednateli.

Děkujeme všem našim partnerům, Aqapalace Čestlice, Letišti Praha, JP Servisu a dalším, se kterými, společně, budujeme prémiovou značku PURO Gelato Express.

A děkujeme, především, všem našim zákazníkům, kteří kvalitu a jedinečnost v segmentu točené zmrzliny, kterou PURO představuje, uměli ocenit i vyšší cenou.

Jak již bylo zmíněno, příští sezóna u nás začíná od dva dny dříve, než skončí ta probíhající tedy - 29.10.2023. Těšíme se na Vás při prezentacích, ochutnávkách a zmrzlinových jednáních.